>Maui Ultra Fins arrival in Latvia!

>

Kā saka Maui Ultra Fins radītājs Rick Hanke – jau pēc viena brauciena tu nekad uz vindsērfingu vairs neskatīsies kā iepriekš!
Riks ir nostrādājis gaisa spēku centrā Vācijā 34 gadus un izgudrojis Maui Ultra Fins airfoil dizainu, cik saprotu to varētu tulkot kā gaisa spārnu. Jauns spuru standarts, kas nodrošina neticamu stabilitāti, ātrumu,  izcilu manevrētspēju viļņos, ciešu kreicēšanu un nekādu spinautu! Spuras der gan onshore, gan sideshore, gan arī frīstailam!
Šķiet, ka populārākais spuras modelis X-Twin 16.5 cm.
Te salīdzinājumam pie X-Wave 21 pieliku savu T Lab 20cm un pie T Lab twin 16 pieliku MUF X-Twin 16.5cm. Tā izskatās, ka šīs spuras ir jāņem kādu izmēru lielākas kā parastās, jo laukums pie attiecīgā izmēra ir mazāks, kaut gan profils biezāks. Radikālākais braukšanai, ja meisterība atļau, protams, ka mazāka labāk!
Visas spuras ir veidotas G10 materiālā. Šīs spuras lieto tādi tīmraideri kā Philip Kostner, Florean Jung, Robby Swift, Tatty Fans, Antoine Albeau.
Kopā veikalā Boards.lv ir ienākušās 35 dažādas spuras, sākot ar populārajām divspurnieku spurām X-Twin 15.5, 16.5 un 17.5, single X-Wave visos izmēros no 18 līdz 24, X-Style frīstailniekiem no 18 līdz 24cm, Nospin, Wave 16 utt. Tā kā brīvdienās sola vēju, it īpaši sestdien, tad puse no spurām man būs līdz. Ja ir interese aplūkot vai notestēt, droši nāciet, jautājiet!
Vairāk par spurām: www.mauiultrafins.com

Comments are closed.