>Last day at El Cabezo

>

El Medano reģionā bija atgriezies vējš un jāatzīst, ka tas bija visai spēcīgs. Pat intertesantākais bija tas, ka vējš ne brīdi nedzesēja, jo tas bija apmēram tik pat silts kā ja tas būtu nācis no matu fēna ;)

Rīta pusē aizlaidām līdz El Medano līci paskatīties Pasaules čempionāta posmu kaitbordā. Viens čalis ar zaļu RRD pūķi izpildījās visai iespaidīgi, bet tā kā nebīja īpašu viļņu, nekādus cut back čaļi ar sērfa dēļiem īsti nevarēja izpildīt…
El Cabezo arī nebija ne kas īsti spīdošs viļņu ziņā, bet bija iespēja pabraukāt ar mazāku buru – 4.2 m2. Bija atkal vairāki brīži, kad bija iespēja izpildīt Taku, bet protams, nebiju 100% tam gatavs un ja 1/2 sekundi noikavē, tad nekas nesanāk. 
Nevienā vindsērfinga braucienā man kā īpaši salīgam nav bijusi iespēja braukt tikai šortos un kristu un celties un ne brīdi nesajust aukstumu. Tas vien bija kas īpašs, jo bracot bez gumijām, ķermenes netiek ierobežots ne cik!
13.augustā mums bija čārteris atpakaļceļam, kas izlidoja 13.10 un lidostā ar savām smagajām dēļu somām bija jābūt jau 11.00. Teorētiski uzburāt bija iespēja un vēju arī solīja nežēlīgi stipru. Tāpēc nolēmu celties 6.00 no rīta un pāris stundas vēl izbaudīt siltos un vējainos burāšanas priekus. Pieceļoties sešos no rīta sapratu, ka tik agri šeit neesmu cēlies un ārā vēl ir pekles tumsa. Tas pats arī 7.00, tikai kādos 7.30 bija reāla gaisma un ar Edgaru aizbraucām uz pludmali – El Cabezo. Vējš pūta, bet diemžēl viļņu nebija, tāpēc nolēmām izlaist šo rīta sesiju…
Jau iepriekšējā dienā mūsu Fiats vairs negribēja piestartēties un nospriedām, ka no lielā karstuma varētu būt izbeidzies akmalātors. Aizņēmos no Reiņa Volvo Bosh firmas jaunu bateriju un pārliecinājos, ka tā tas arī bija, Fiats atkal darbojās ;) 
Atvadījāmies no Anetes, Rinalda, Marijas un Jurģa un šoreiz 3 cilvēku kompānijā devāmies mājās. Šoriez mums pievienojās arī vietējais Reinis, kur Tenerifes salā bija pavadījijis jau 2 gadus, studējot ostu vadību un pilnveidojot savas burāšanas prasmes. Rīgā viņam jāpabeidz ir augstskola un tad jau jālūko pēc karjeras vai janiem piedzīvojumiem ;)
6 stundas un bijām mājās ;)
Bildes:

Comments are closed.