>Montana Roja & El Tajita

>

Pēc iepriekšējās dienas ceļojumiem nolēmām nedaudz atvilkt elpu un padirnēt te pat El Tajita pludmalē. Mūsu sauļošanās beidzās apmēram pēc 10 min., jo es to nevarēju izturēt un caur nūdistu pūļiem devāmies kāpienā uz Monta Roja kalnu. Kāpiens likās diezgan augsts, neskatoties uz to, ka virsotne ir tikai 171m augsta ;)

Pa ceļam aplūkojām kā dzīvo alu sieviete, kura ir iekārtojusi savu māju klintī ar fantastiski skaistu skatu. Viņai uz alu ir slēdzamas durvis. Īsti nebija skaidrs vai viņa bija mājās vai nē, bet durvis bija vaļā un 3 lielie suņi mūs prom nebaidīja. Vilinājums apskatīt mājokli palika nepiepildīts.

Kamēr bijām paša kalna virsotnē, redzējām kā pie pilnīga bezvēja pa jūru atnāk baltas viļņu cepurītes. Ieturējām maltīti Flash Point un devos uz frīstaila sesiju La Tejita pludmalē. Nedaudz kļūdījos ar buras izvēli un paņēmu pa lielu 5.3m2. Šoreiz sāku mācīties Shaka un iztēloties kas tas ir un uz otru pusi Grubby. Pagaidām gan viss neveiksmīgi ;)

Pa to laiku Anete bija aizšāvusi pakaļ mūsu jaunajiem viesiem – Marijai un Jurģim uz lidostu. Bijām iecerējuši pagatavot Jurģim un Marijai pastu ar tunci, tikai piemirsām, ka Jurģim ir alerģija no zivīm, tāpēc viņam nācās ēst visu to pašu tikai bez zivs ;)

Kamēr viesojāmies pludmalē, piebrauca kāzu pārīts un visādi izpildījās. Teiksim puisis sita golfa bumbiņas okeānā, meitene vārtījās pa zemi un beigu beigās izdomāja, ka mūsu inventārs būs gana labs aksesuārs, lai nobildētos kāzu dienā ;)

Bildes, bildes, bildītes:

20100808_ElMedano_MontaRoja

Comments are closed.