>ITV pass & Stones

>

Pagājušo piektdien veltījām Fiata Punto S 55 tehniskās apskates veikšanai. Jo tieši sestajā datumā tehniskā apskatei bija iztecējis termiņš un tā bija pēdējā darba diena pirms brīvdienām. Skaidrs bija tas, ka apskati neiziesim un tas mums aizņems lielāko dienas daļu.

Tehniskai apskatei sagatavojāmies nopietni, nomazgājām auto un rezerves riteņa vietā uzskrūvējām orģinālo riteni ;) Pārbaudījām visus lukturus un devāmies uz apskati. Pie reģistrācijas bija sava hierarhija. Respektīvi viena sieviete piereģistrēja un iekasēja un pieņēma rindu. Bija arī iepriekšpierakti :)

Lai tehniskā apskatē viss ietu gludāk, laidu Aneti vienu pašu. Anetei bija jātēlo, ka neko nesaprot, jo viss notika spāniski un nav kā Latvijas CSDD, jo par uz estakādes ir pašam jāuzbrauc. Respektīvi, sākumā ideja bija aizbraukt un saprast kādi defekti ir jānovērš un atgriezties ar jau saremontētu auto. Bet izrādās, ka Spāņiem ir zemāki standari un mūsu čīkstošais Punto izgāja tehnisko ar pirmo reizi, bija jānomaina tikai 1 spuldzīte ;)

Tikai ap pus pieciem bijām atpakaļ La Tejita un devāmies uz El Cabezo, bet vējš jau bija nokrities un burāšanu izlaidām. Vēlāk devāmies atzīmēt tehnisko apskati un piektdienu. Apgājām vairumu krogu, t.sk., Stones, kur skanēja tāda alternatīvāka mūzika.

Comments are closed.