>El Cabezo on Monday

>

Kā pie pirmdienas, auto novietošanas problēma pie El Cabezo vairs nepastāvēja. Bet kā zināms arī Latvijā, uz ūdens bija tieši tik pat daudz burātāji kā parasti ;) Visu diktē vējš.

Ja paskaita, tad izrādās pa El Cabezo līci burājam 5 latvieši – Reinis, Valdis, Edgars, Andrejs un es. Andrejs ir jau šeit nepilnu vienu gadu un strādā par galdnieku. Šeit ir nokļuvis ar savu VW T4 busu, ceļojot gar eiropas Z piekrasti. Savā dzīvē iepriekš jau ir dzīvojis Spānijā, tāpēc brīvi runā spāniski un katru dienu pēc darba dodās uz El Cabezo paburāt. Pēc pāris mēnešiem viņam pievienosies arī ģimene un bērns ies vietējā skolā.

Šo varēja uzskatīt par pašu ideālāko dienu līdz šim. Pūta vairāk, kādi 24-26 mezgli un 4.8 bija tā labi vai nedaudz par daudz. Bet pie šādiem viļņiem ir labāk nedaudz par daudz, jo kad nāk pretī māja, tad ir pie kā pieturēties.

Reinis atburāja no El Medano līča ar savu jauno 72 l WHY dēli un 4.7 HSM SF buru un izskatījās visai stabili līdz brīdim kad viņu kā pludiņu izmeta vietā kur ir visjaudīgākie viļņi – starp El Cabezo un molu.

Edgars šķiet ka vairāk kā 5as reizes devās okeānā un vienu reizi pat manīju viņu skalojam pretim Cabezo klintij, kas atrodas pa kreisi no ieejas. Viss laimīgi, tiesa kaut kur citur apskrambājās, celis laikam tomēr lokās.

Pats priecājos kāda man mākslinieciska bilde sanāca ar vienu no labākajiem El Cabezo braucējiem – Johen.

Bildes, diemžēl lēcu no sāls biju piemirsis notīrīt, tāds blāvums viscaur:

20100802_ElMedano_4thDay_ElCabezo

Comments are closed.