>El Medano first day’s

>

Šodien jau klāt ceturtā diena un izskatās, ka vējš pūtīs tik pat labi kā iepriekš. Kopš ierašanās visas dienas  pavadītas uz ūdens. Čārterreiss tomēr ir forša štelle. No rīta 8.00 iekāp un pēc vietējā laika jau 12.00 esi galā, gaisā sanāk pavadīt 6 stundas. Ir gan jauni noteikumi sakarā ar inventāra pārvadāšanu, nav vairs kā iepriekš, tagad par 1 inventāra somu, kas nedrīkst pārsniegt 32kg, ir jāmaksā 30Ls vienā virzienā. Mēs bijām rēķinājušies ar 2 somām uz abiem, bet beigās sanāca 3, bet kaut kā izdevās nesamaksāt par trešo lieko, atpakaļceļa viss vēl priekšā ;)

Dienvidu lidostā, kas atrodās 5 min. braucienā no La Tejita pludmales, kur latvieši mitinās, mūs sagaidīja Aņa, mana kiberdraudzene ;) Sajūtas bija brīnišķīgas, pat nedaudz neparastas. Jau ielidošanas dienā devāmies iesildīties uz La Tejita pludmali. Sazvanījām Valdi Ķlaviņu, piebiedrojās Reinis un Rinalds un devāmies uz gludo frīstaila spotu.

Vējš pūta priekš 5.3 buras. Ūdens bija zilumzils, silts un sāļš. Sāļums kā parasti spēj pārsteigt pirmajā ņurkā pēc neidevušā Spoka ;) Pludmalei ir visai raksturīgs šorebreiks, ka brīžiem ir 1-1.5m augsts, ko var izmantot, lai nedaudz uzlektu.

Pirmās dienas Aņai bija brīvas un mūs lutināja gan ar tunča, gan dorada filejām. Šeit, protams, tiek spiezts uz zivīm un rīsiem.

Otrā diena tika pavadīta El Cabezo, pūta gan pamaz, sākumā pat iegāju ar 4.8, bet bija par maz. Edgars izrādīja lielu drosmi un uzreiz ar savu 5.3 SF devās iekšā pašā El Cabezo mutē ;) Protmas, kādas pāris reizes arī kā korķi viņu izsvieda lauka, bet bez īpaša kaitējuma. Pašlaik ir spāņu atvaļinājuma laiks + vēl bija brīvdienas un burātāji Cabezo līcī bija visai daudz.

Vakar jau bija labāk un bija ideāls vējš, lai brauktu ar 4.8 Smack. Jaatzīst, ka biju piemirsis cik jaudīgi šeit ir viļņi un nācās vairākas reizes kārtīgi skaloties līdz tiku atpakaļ okeānā. Turpināju mācīties Back Loop un 1 pat izdevās. Vēl šeit ir visai piemēroti apstākļi Takas apgūšanai – onšors + putiņas + divspurnieks + dzīvā demonstrācija ir visi labi priekšnoteikumi. Jā, Alex Mussolini un Dany Brunch vizinās te katru dienu.

Bildes 1.diena:

20100730_ElMedano_1stDay_LaTejitaBay

Bildes 2.diena:

20100731_ElMedano_2ndDay_ElCabezo

Bildes 3.diena:

20100801_ElMedano_3rdDay_ElCabezo

Comments are closed.