Pavilostas viesmiliba

Tā nu ir sanācis, ka teiciens, ka kurzemnieki ir lecīgi ir apstiprinājies. Izrādās, ka Rīdzinieki un īpaši burātāji ir Pāvilostā ne īpaši gaidīti viesi. Jo tie sabrauc un sataisa liekas problēmas, kā viena no tām ir problēma, ka 2 reizes mēnesī, kad pūš, burātāju auto ar dēļiem uz jumta sabrauc Brīvības un Vītolu ielas stūrī un tur noparkojas. Jo tā BIJA viena no labākajām vietām tieši burāšanās ziņā (tuvu molam), tākelēšanas ziņā (zāliens) un tuvu jūrai. Cik atceros, pārus gadus atpakaļ bija starpgadījums, ka atkritumu auto nespēja izbraukt caur šo sašaurinājumu un tāpēc sākās diskusija par šo tēmu.

Risinājums – ar melnzemi ceļa platums tika samazināts par 1 metru vai vairāk un abās pusēs uzliktas zīmes – apstāties uz stāvēt aizliegts, tās attiecās uz Vītolu ielu. Kas automātiski nozīmē, ka burāšana tur ir aizliegta. Visiem kam tur pieder mājas, viesiem īsti nav iespējas nolikt auto. Mūsu gadījumā, Vītolu ielā 5, kur ar auto nav iespējas  iebraukt sētā, ir tāda situācija, ka mašīnas nav kur nolikt vispār!

Domāju, ka alternatīva vieta varētu būt stāvvietā pie Āķgala, tikai viņa ir ļoti maza un tur būs jānoparkojās – muzeja apmaklētājiem, Āķgala kafejnīcas un viesnīcas apmeklētājiem, Spin Out kluba apmaklētājiem, burātājiem, atpūtniekiem un Sērferiem, bet vietas tur ir labi ja kādām 6-8 mašīnām!!!

Comments are closed.