>Garās Līgo brīvdienas

>Visai krāšņi pagājušas šo vasaras saulgriežu brīvdienas. Šoreiz sanāca tā, ka svinēju kopā ar savu uzticīgo draudu Bēglīti, bet Anete saulgriežus sagaidīja Los Abrigos, Tenerifes salā. Kur starp citu tik pat aktīvi svin šos svētkus un pludmalēs kurina lielumlielus ugunskurus…

Man brīvdienas sākās Dzegužkalnā, kur norisinājās deju grupas Līgo jubilejas koncerts. Tad nu lūk manas māsas meita Līva arī ir viena no 200, kas dejo šajā grupā. Šis ir viens no tiem retiem pasākumiem, kas stiprina Latvijas kultūru, patiesi no sirds.

Līgo diena tika pavadīta burājot Ragaciemā, pure freestyle ;) Braucams ar 5.3, tādu pamaz nospriegotu, Ūdens joprojām samērā stindzinošs uzreiz pēc pirmā sēkļa… Līgo vakars/Jāņu diena pa Lapmežciemu, kur arī sākās šī gada tenisa turnīri.

Vēlāk brīnišķīgs vakars Sārnatē, kur vienlaicīgi bija sārta saule un krāsaina varavīksne.

Nākamās dienas pa Pāvilostu. Tur pa 1 dienu izdevās paglisēt ar tēva slalomnieku, bura 7.6, dēlis 130l. Jāatzīst, ka sen nebijušas, bet ne aizmirstas sajūtas ;) Trešā reize uz SUP, ak kāpēc viņš ir tik liels un sarežģīti transportējams. Samērā jauka izklaide siltās un bezvējainās vasaras dienās. Protams teniss un skriešana. Bez tusiņiem arī neiztikām, jo Dagnis 6dien svinēja savu 34 dzimpeni Pāvilostas sērf klubā Spinout.

Kopumā raibi un sportiski, šodien atgūstos, bet izskatās, ka būs bezvējš jākliedē Ozolniekos uz bugelīša…

Ligo_brivdienas_2010

Comments are closed.