>Pāvilostas vējainās brīvdienas 12.-13.jūnijs

>Par to, ka brīvdienās bija iekritis vējš, liecināja automašīnu drūzma Vītolu un Brīvības ielas krustojumā, auto skaits noteikti starp 20-25, protams lielākajā daļā vairāk kā 1 burātājs un/vai kaiteris. Jā, atliek tik cerēt, ka arī turpmākās brīvdienas būs tikpat vējainas, lai visiem ir iespēja pienācīgi paburāt.

Izšķīrāmies par labu Pāvilostai, jo Ristnā vēju solīja tikai 1 dienu, jeb precīzāk, labu virzienu, savukārt Pāvilostā, abas dienas. Ieradāmies jau laicīgi piekdien, lai 6dien varētu izburāties kārtīgi. 6dien pirmā puse diena bija sidshore, verbūt nedaudz no krasta pa brīdim. Ideāls lekšanai, viļniem. Gandrīz viemēr pie krasta vējš pietika ar 4.2. Man bija tā brīnišķīgā iespēja notestēt savu jauno Tabou Da Curve 79 Twin un tiešām, tas ir kaut kas pavisam cits, protmas, labā ziņā. Pieļauju, ka pie nākamās izdevības lietošu tikai šo dēļi. Viļņu braukšana izmainās, respektīvi, iespējams braukt vēl agresīvāk. Ar kreicēšanu arī nav problēmas, varbūt pāris grādus zemāk. Paverās plašas iespējas uz jauniem trikiem, kā piemēram – Takas.

Beidzot izdevās nosēdināt divus Backloop, protmams pārrotējušie netrūka. Sāku mācīties Guscrew, domāju, ka tas ir iespējams, pat sasisties nav iespējams. Jāsak tik pēc kārtas mācīties viss pēc kārtas. Minkam ari Shove-it sāk sanākt. Principā ar divspurnieku un Flaku pieredzi vajadzētu iemācīties arī Taku.

Pēc dienas sesijas sekoja atpūta, ēšana un tad iegriezās DRD vējš, kas bija izteikts offshore vējš. Vējš bija stiprs un jūrā iekšā ar 4.2 bija stipri daudz, savukārt, krastā brīžiem pāris metri. Tas sekmēja brīnišķīgus, bet ļoti sarežģītus apstākļus. Galu galā kādas 5-6 st. uz ūdens ;)

Nakamā dienā vairs varēja noburāt tikai kādas 3 st., ņemot vērā iepriekšējās dienas burāšanu un ilgo vakaru ;) Nākamajā dienā pārskatījos uz uzliku 4.7 buru, ar kuru veiksmīgi visu laiku arī noburāju, dēlis gan bija jāņem 85l. Viļņi bija palikuši, samērā lieli un gludi.

Bildes Edgars Behmanis, Krish no 6dienas. Bildes is samērā neskaidras, jo manai 400m lēcai kaut kas ir sabiris, šodien jau aiznesu uz fotoservisu:

Comments are closed.