>Sākusies pieteikšanās BOARDS.LV SURF CAMP 2010

>

Šogad, tieši tāpat kā iepriekšējos četrus gadus, BOARDS.LV komanda organizē sērfa nometnes tepat Latvijas Rietumu piekrastē un ir sākusies pieteikšanās!

Pirmā nometne notiks 17. – 20. jūnijā un šo četru dienu laikā nometnes dalībniekiem ir iespēja izjust kaita uzrāvienu, pārbaudīt izturību sērfojot, izmēģināt SUP vai vindsērfingu. Principā – ielikt pamatus vai uzlabot savas prasmes ekstrēmajos ūdens sportos!

Dzīvošana notiek mājiņās pie jūras, ēdināšana ir 3x dienā, vakaros ir chill out ar filmu skatīšanos un saulrietu.

Mēs nodrošināsim inventāru, sertificētus instruktorus, jaunu pieredzi un chillout. Cik zinām no pieredzes, nometnes ir patīkams veids satikt sev līdzīgi domājošos un iegūt jaunus draugus.

SURF CAMP cena ir 149 Ls četrām dienām, bet ir arī iespēja piedalīties nometnē tikai 3 dienas par 120 Ls (bet tad līdz Rietumu piekrastei jānokļūst pašam). Ja piesakies 4 dienu nometnei un Tev nav sava transporta, vari braukt ar mums sarkanajā busā, bet tur vietas ir ierobežotā daudzumā, tāpēc piesakies laicīgi!

Nometne paredzēta absolūti jebkuram līmenim, tāpēc nebaidies, ja neesi nekad pat rokās turējis kādu dēli – tam ir domāti instruktori, kuri saprotamā veidā sākumā izstāsta teoriju par vēju un viļņiem un tad jau izstāsta noslēpumus, kā tos noķert.

Pieteikties nometnei var pa e-pastu info@boards.lv vai telefonu 2 94 94 952

Comments are closed.