>Tenerife pēdējās dienas

>Ja kopā saskaita, kopā sanāca 10 burātas dienas, tiesa gan kādas 3 tikai pa stundiņai ar 5.3. Tāpēc tas ir maijs, pretēji jūnijam, jūlijam un augusta, kur virs 4 baufortiem ir 98% dienas ;)

Jāatzīst, ka ceļojums mājup bija visai stresains dēļ Islandes vulkāna ar jocīgo nosaukumu putekļu mākoņiem. Sākumā bija cerība palikt pāris papildus dienas tur, jo reisus varētu atcelt, atcēla Īriju un Anglijas ziemeļus. Lidmašīnā briti runāja, ka šis ir pēdējais reiss no Tenerifes… Pats trakākais bija priekšā, kad bija iespēja vairākas dienas pavadīt Londonas lidostā Stansted. Tenerifes lidmašīnā stjuarts man pačukstēja, ka iespējamība aizvērt reisus ir no 13.00, a man reiss bija 6.00. Visu pirmo dienas reisu vārti netika paziņoti ļoti ilgi un visi šaka jau nervozēt. Nu vismaz es un Jēkabs Baltkājis, kuru satiku turpat lidostā. Viņš ir burātāja Māra Baltkāja dēls, kur arī māk burāt un kaitot.

Lidmašīna tomēr ar 1 st. nokavēšanos izlidoja, bet Rīgā mums sagaidīja nākamais jaunums. Balta, bieza mākoņu sega virs visas Rīgas. Vienīgais, kas bija no augšas redzams, bija televīvijas torņa paša spicīte. Ar pirmo reizi nenosēdāmies un pēc tam kopā ar vēl vienu Air Baltic ļočeni virpuļojām pa apli kādu laiku un ar otro reizi nosēdos.

Savukārt pēdējās divas dienas El Cabezo bija brīnišķīgi viļņi. Vējš bija pamazāk un man ar 4.7 knapi brīžam pietika, bet par to viļņi bija gludāki, nu cik vien gludi onšorā var būt. Vairāk viļnu braukšana. Bildes Aņa sataisīja no pēdējās dienas, kad bija darbā dabūjusi brīvu. Varētu būt vienas no labākajām.

Abas pēdējās dienas arī intensīvi meklējām auto, ko iegādāt palicējiem. Priekšēdējā dienā ķemmējām Las Chefiras, kur bija daudz pārpircēju, tāpēc pēdējā dienā nolēmām doties uz La Lagunu skatīt auto no privāta pārdevēja. Tas bija 1996.gada Fiat Punto ar nenokrāsotu kapatu ;)

Auto iepatikās un par 1 miļ Eiro arī iegādājām. Visas durvis, logi strādā. Motors kluss. Kaut kas bikiņ raustās dažreiz, bet kopumā labs autiņš. Aprakstos šādai markai patēriņu minēja 4-5 litrus uz 100km.

Jāskatās kā būs ar darbiem, bet jāplāno jau apciemos būs Aņa un vietējais Reinis un Rinalds ap jūlija mēnesi. Lai visi dabū darbu un pelna piķi, lai varētu kvalitatīvi atpūsties ;)

Comments are closed.