>El Medano sāka pūst!

>Šodien atkal sāka nopietni vējot El Medano apkārtnē! Iepriekšējās 3 dienas gan tāds klusums un vairāk rosīšanās ap faktu, ka Anete paliek šeit – La Tejita. Mašīnas meklēšana diemžēl vēl procesā, bet vismaz kādi varianti ir parādījušies, redzēs… Anete ir jau iekārtojusies savā istabā pie Reiņa un Rinalda, no kuras paverās brīnišķīgs skats uz La Tejitas pludmali un Monta Roja kalnu.

Te nobildēju ar iPhone panorāmu no Aņas balkona:
Biju aizšāvis arī uz ziemeļiem – La Laguna, kur iepirku nedaudz saimniecības preces un paviesojos protams arī IKEA ;) 
Ziemeļos ir arī  krietni lielāks zivju piedāvājums. Tuncis kilogramā maksā 9 eiro ;)
Vakar ar Aņu nedaudz pabraukājām pa rietumu piekrasti. Ļoti mīlīgi pavakariņojām ciemā Punta de Alcala, kas ir starp Los Gigantes un Playa de San Juban. Tā ir tāda maza vietējo pilsēta, bez lielām viesnīcām un tiem cilvēku pūļiem. Ēdiens bija izcils, tuncis ar spāņu mazajiem vārītiem kartupeļiem un svaigiem salātiem ar viņu klasiskajām sarkanajām un zaļajām mērcēm. Viss vienkāršs un nesamaitāts. Pārsvarā ja viņi te ēd frī kartupeļus, burgerus, maizes un dažādus citādus draņķus, Uģis šito labi zin ;)
Pabraukājot pa ziemeļiem, dienvidiem un rietumiem, skaidrs ir fakts, ka vienmēr kādā salas nostūrī pūtīs vējš, kuru var izmantot, lai nedaudz uzburātu ;) Tas, ja galīgi Medano vairs nav ko darīt vai apnicis atpūsties.
Šodien paņēmu beidzot nopietnākus ieročus – 72 litru dēli un 4.2 buru. Sākumā bija pavisam labi, bet nez kāpēc vēlāk nedaudz pielūza un nācās ik pa brīdīm pastāvēt… 72 litru dēlis ir daudz labāks salīdzinoši ar 80nieku, kurš visu laiku gāžas riņķi taisot fronside bottom turn…
Rīt jābūt jau lielākiem viļņiem, kādi 1.8m, bet diemžēl visi strādās, bildes nebūs. Jācer, ka performance būs ;) Hahaha

Te šodienas burāšana:

20100514_ElMedano_ElCabezoBildēja Aņa!

Comments are closed.