>El Medano SW & living

>

Jau 3 dienas negaidīti uz pāris stundām pa dienu El Medano līcī iepūta. Jo īpaši forša bija trešā diena, kad vējš pūta izteikti no krasta un ūdens bija gludi gluds. Tā kā vējš pūta no sauzzemes, siltums arī bija iespaidīgs. Tā pati 5.3 bura, tie paši manevri ;)

Vakar beidzot izīrēju Fiat Panda ;) Salīdzinoši laba cena, 20 Eiro dienā. Redzēs cik ar pilnu bāku – 30 litriem varēs nobraukt ;)

El Barril krogs

Vakar Anetei apstiprināja, ka viņa ir gana labs kandidāts oficiantes amatam jaunajā El Barril Las Americas restorānā. Tagad daudz kas jāatrisina, teiksim mītnes vieta un auto iegāde… Esmu jau uzgājis labākos auto sludinājumu portālus Tenerifē, pabraukāju arī pa plačiem. Ceru, ka tuvāko 2 dienu laikā pirkumiņš jau būs. Tā kā tuvāko mēnešu laikā pie Anetes varēs braukt ciemos ;) Savkukārt es došos mājās pie 6iem suņiem ;)

Pagaidām izskatās, ka vēl 2 brīvas dienas un tad pēdējās 3 atkal ar standarta ZA vēja virzienu dienas iekš El Cabezo. Pa ausu galam dzirdēju, ka Islandes vulkāna putekļu dēļ lidosta šeit ir slēgta, bet kaut kādas lidmašīnas redzēju, tad jau manīs vai būs man iespēja te uzkavēties…

Ak jā, var arī abiem puišiem – Reinim un Rinaldam bija darba intervijas par pavāra un oficianta vietu jau iepriekš pieminētajā restorānā. Savukārt pēc intervijas mums bija kādas 6-7 stundas jāgaida Anete. Laiku izmantojām lietderīgi un ietusējām Las Americas ;)

Šodiem puiši jau pa bāru trennējās ;)

20100509_ElMedano_SW&beach

20100510_ElMedano_SW_3rdDay
Bildēja Reinis, Krish

Comments are closed.