>El Medano – No Wind Days

>

Pēc 3 bezvēja dienām esmu atguvies un gatavs jauniem piedzīvojumie. Tikai žēl, ka prognoze tāda švaka, iespējams, ka rīt un parīt kāda maza vēja plūsma parādīsies no DA puses, varbūt light wind frīstailam.

Uz Pozo tā arī neaizbraucām, piecēlos 5os no rīta un prognoze bija sabojājusies. Palikām mājās. Bija iespēja atvadīties no Beļģieties Lindas, kura vasaru devās pavadīt Beļģijā un ceļojot pa dažādiem rokkoncertiem. Nākošo ziemu viņa ieplānojusi pavadīt Costa Rica, lai veicas!

Runājot ar mūsu mitekļa biedru Marinu, uzzinājām, ka kāds draugs no Maskavas ver vaļā 2 jaunus krogus Las America pilsētā ar nosaukumu El Barril, kur savukārt nepieciešami oficianti. Ilgi negaidot, vedām Aneti tikties ar Andreju uz Las Americas. Pa ceļam gan kārtējo reizi nobira Reiņa Volvo V40 un nācās to atstāt ceļa malā, kur tas vēl joprojām stāv. Spāņi šim auto īsti nevēlas ķerties klāt, iesaka labāk šo mašīnu nomainīt pret kādu citu, šo uz svalku ;) Uz tikšanos laikā paspējām un pārrunas krievu valodā Anete godam izturēja. Izrādās, ka jau esošajā krogā lielākā daļa meiteņu ir no Latvijas ;) Tuvākajās dienās Anetei būs pārbaudes maiņas un tad jau redzē, varbūt mājās braukšu viens ;( Bet būs iemesls vēl pāris reizes atbraukt uz El Cabezo un La Tejita uzsērfot ;)

Šodien mājup devās Ingūna un Ronalds, kuri ir visai bieži šīs salas apmeklētāji. Diemžel viņiem sanāca uzburāt tikai 2as dienas, bet kaulus sasildīt gan izdevās ;)

Comments are closed.