>La Tejita – freestyle paradise

>

Tā kā vējš bija pietiekami, lai glisētu, bet pieklājīgu viļņu nebija, pirmdien nolēmām notestēt mūsu māju priekšu. La Tejita – tā sauz nūdistu pludmali, kur ir side off vējš, ideāls frīstailam, Žeņam patiktu ;)

Ņēmu talkā savu 4.7 līdzpaņemto buru un par brīnumu dabīju arī frīstaila dēli no Naish, šoreiz pats Klaus atļāva, respect. Dēlis tiešām ir pilnīgi jauns, tāpēc tā iepriekš Klausa sieva satraucās. 
Biju ļoti patīkami iepriecināts par apstākļiem, kas ir tepat aiz mūsu loga. Pie paša krasta ir izcili gluds, ideāks Spokam utml. Savukārt braucot iekšā maziņš vilnīts, ideāli Flakai. Vēl būtu ļoti jauki kādu dienu sagaidīt lielāku Shore break, lai varētu DTL uzbraukt pa vilni vismaz vienu griezienu.
Valsts svētkos jutos jau pieradis pie slodzes un nolēmu izveikt 2 sasijas dienā. Rītu sāku ar frīstailu jau pazīstamajā La Tejita, savukārt vakaru pavadīju El Cabezo. Šoreiz salīdzinot ar divām dienām atpakaļ, Cabezo bija maz cilvēki, kopā bijām 5 gab., turpretīm iepriekš kādi 30!!!
Pagaidām izskatās, ka rīt būs pēdējā vējainā diena, tad jāsāk domāt citas aktivitātes – kalnā kāpšana, riteņbraukšana… Vai arī tikko dzima plāns aizbraukt uz pāris dienām uz Gran Canaria – Vargas. Jo tur vējš pagaidām vēl solās. Biļete arī uz prāmja maksā nieka 20 E. Būs plāns, būs rezultāts ;)
Bildes no pēdējām 2ām dienām:


Bildēja Anete!

Comments are closed.