>Sweet El Medano first 2 days

>

Ja neskaita to, ka gandrīz nokavējām lidmašīnu no Londonas un Tenerifi, atbraucām ļoti sakarīgi, 7 stundas gaidīšana nelikās nekas traks. Lidostā mūs sagaidīja vietējas Reinis, tā jau iesaucām viņu iepriekš. Vējš jau pūta, saule spīdēja un sildīja, tāpēc uzēdām un uzreiz barucām uz pludmali. Piekto reizi El Medano esi sveicināta!

Surf Center Playa Sur viss pa vecam, ja neskaita to, ka inventārs ir jauns :) Nedaudz nošokēja, ka Klausa sieva izdomāja, ka man nedos frīstaila dēli, jo es pārāk daudz  lēkājot un viņi esot trausli un lūztot ;) Bet labi vien ir, pagaidīju un vēlāk iegāju ar 4.7 un 80 litru dēli. Pirmajā dienā iesildījos tur pat El Medano līcī.

Apmetušies esam villā pie Reiņa un Rinalda. Māja atrodās La Tejita pludmalē, pa labi 10 min. no nomas, tur kur nūdisti sauļojās ;) Vēl pie Reiņa un Rinalda dzīvo 50 gadīga Linda no Beļgijas un kaita instruktore no Krievija Marina ar suni Gerdu. Mājā ik pa laikam nomainās iedzīvotāji, par katru savs stāsts.

Pēc negulētās nakts šodien nogulējām līdz 12iem ;) Puiši sagatavoja brīnišķīgas brokastis ar putru. Ūdenī ielīdām diezgan vēlu, jo paisums pašlaik ir ap 5iem, kas ir vislabākais El Cabezo, kur šodien arī devāmies. Pirms tam piestaju pie mola.

Šodien sadabūju arī mastu un bomi burai, ko paņēmu līdz čemodānā ;)

Kā pie 7dienas un vēja, El Cabezo bija vareni daudz burāt gribētāju un kā jau kārtīgi spāņi, ik pa laikam pabļaustījās ;) Viņi bija ap 1m, daži varbūt 1.5. Tomēr te labi.

Pirmās dienas bildes:

20100501_ElMedano_Day_1stOtrās dienas bildes:

20100502_ElMedano_Day_2
Bildēja Anete

Comments are closed.