>Pēdējā diena, Sunset swell, ziemassvētku vakars

>


Pēc 28 pavadītām dienām Āfrikas dienvidos, pienāca pēdējā diena. Jāatzīst, ka mēdz gadīties arī tā, ka pēdējā ir viena no labākajām ;)No rīta nedaudz sastresojāmies un devāmies ceļā uz Ziemeļiem, kur atrodas jau iepriekš piemintētais spots Swartriet. Pa ceļu saņēmām ziņas, ka ziemassvēyku dienā šī privātā teritorija, kurā šī pludmale atrodās, varētu būt ciet. Ak jā, tie bija mūsu neparastie un interesantie Ziemassvētki! Uz Ziemeļiem devāmies, jo uz augšu solīja vairāk vēju. Nolēmām nebraukt tik kālu un apskatīt Yzerfontein. Īsti labu neko neatradām un pēc ceļojuma 3 stundām bijām atpakaļ pilsētā, kur Sunset Beach jau bija sācies vējš un 3.4m vīļņu prognoze patiešām piepildījusies!
Šī bija viena no tām reizēm, kad vējš nebija ne par daudz, ne par maz. 4.8 Smack bija pietiekošs izmērs, lai veiksmīgi tiktu pāri jaudīgajām bangām, kas patiešām brīžiem burātājus izmeta kā korķus līdz pat smiltīm. Savukārt iekšā tā lai patīkami varētu uzkreicēt.


Pēc pēdējās sessijas ilgi nestiepām gumiju un ātri novācāmies, jo mūsu nama saimnieki bija rezervējuši svinīgas Ziemassvētku vakariņas indiešu restorānā Bukhara. Visus pakošanās darbus atstājām vēlākam laikam un 8os jau bijām pilsētā. Bijām visi mēs četri un daudz vācieši. Ēdiens bija vienreizējs. Turpinot netradicionālos ziemassvētkus, uzreiz pēc pusdienām devāmies izbaudīt pilsētas naksts dzīvi, ko visa brauciena garumā bijām darījuši visai gausi.
Izmantojot tikai 1 auto no mums 3 pieejamies, nokļvām bārā ar nosaukumu Zula. Kā jau visi bāri uz Long Street ir vairākos stāvos un ar lielām terasēm uz kolonām. Klubā uzstājās vairākas punk rock grupas, kas nozīmēja, ka lēkāja viss otrais stāvs. Pats interesantākais bija tas, ka deju grīda līdzinājās batutam. Tā šūpošanās amplitūda bija vairāki centrimetri, kas pasākumu padarīja vēl jautrāku ;)
Majās nonācām ap 2iem pa nakti un 4os bija jau jāizbrauc uz lidostas pusi un jānodot musu smalkie Mersedesi. Laiks pietika tieši visam, atvadījamies no no mūsu majas, no Toffe (vietejā suņa) un devāmies ceļā.

Bildes:
Bildēja Anete, Dagnis, Krish

Comments are closed.