>City, Traffic jam Muzenberg, Witsands Starboard tack

>

Vēju solīja tikai vakara pusē, tāpēc rītu nolēmām pavadīt pilsētā. Jāatzīst, ka ar katru pilsētas apmeklējumu, asociācijas ar pilsētu paliek arvien patīkamākas. Nejūties vairs kā svešinies, sejas krāsa ar vairs nav kā līķim J. Redzējām puķu tirgu, ēdām Eastern Food Bazaar, iemācījāmies labāk kaulēties. Jāatzīst, ka sākumā ir jāsaprot kuras preces ir kaulējamas un kuras nav. Jo ir atsevišķas, kurām tirgotāji vienlīdz nenolaiž cenu. Kas attiecas uz Food Bazar, tas bija kā unikāls piedzīvojums, nevis vienkārša ēdnīca. Tā ir iela kvartāla garumā, zem kādas ēkas. Tur tiek gatavoti ķīniešu un indiešu ēdieni. Viss ir samērā lēti, teiksmim veģitārais ēdiens 25 Randi (2.5 Euro), ar gaļu – 40 Randi (4 Euro). Sākumā samaksā un tad ar savu čekiņu dodies uz sev izvēlēto ēdiena pagatavošanas leti… Viss tik garšīgs ;) Jāpiebilst, ka ūdens ar citronu te par brīvu, tas pats attiecas arī uz klubiem, kur uzservētu ūdeni uz bāra letes vari dzert cik vēlies.

Pēc maltītes devāmies Whitsands pludmales virzienā. Tur solīja vēju no labās puses, kas plānojās būt pirmā reize šeit braucot Starboard tack! Bet neilgi pirms Muzenberg sākās tāds sastrēgums, ka mēs tajā nostāvējām apmēram 1.5 stundu. Bet tas nekas, tas vēl jo vairāk izraisīja izsalkumu pēc burātkāres.

Kad ieradāmies, šosejas mala bija pilna ar sērferu un vindsērferu automašīnām. Viļņi nāca secīgi un vienreizēji gludi. Vējš bija norimies un ar vindsērfingu brauca tikai kādi 8-5 burātāji. Mūsējie arī bija ķērušies pie sērfa testēšanas. Anete ar diviem hidrotērpiem mugurā, devās sērfinga apmācībā! Savukārt es ar savu 5.3 buru devos tik neierastajā virzienā nobaudīt spoguļgudo vilni. Jāatzīst, ka nekas radikāls man neizdevās, bet aizrāvos līdz pat saulrietam.

Bildes:

20091222_CapeTown26thDay

Bildēja Anete, Dagnis, Krish

Comments are closed.