>Botanical Garden, Andy, Brewers&Union, Waiting Room

>


No rīta devāmies pētīt pilsētas iespējas, šo to noskaidrojām, tad jau manīs. Uzreiz pēc tam nezaudējot laiku gribējām vēl apskatīt ko zaļu, tāpēc nolēmām doties uz Harold Porter National Botanical Garden. Vēlējāmies redzēt ūdenskritumus un zaļo dabu, bet nebija īstais laiks, jo visi ūdenskritumi iz;nemot vienu bija slēgti, nesezona. Jebkrā gadījumā bija skaisti, izstaigājām kalnu takas…

Atpakaļceļa devāmies gar Bettys Bay. Tur par lielu pārsteigumu sastapām tūkstošiem pingavīnu. Tā bija salīdzinoši maza suga, kādi 50cm. To apjoms bija neaprakstām. Ņirboņa bija visapkārt, čaloja, brēca, spēlējās, peldējās, smaka ar bija savdabīga ;)

Tālak ceļojām caur Gordons Bay. Šajā vietā bija sacelta privātmājas īpašā stāvumā un uz augstām kolonnām.

Zinot cik labi bija vakar, nobaudījām vienkāršas vakariņas Easternā un devāmies nelielā pastaigā pa pilsētu. Uz paralēlās ielas Logn Street, kas atradās tālāk no kalna, visas ielas garumā bija gadatirgus. Izskatījās, ka tas bija domāts tieši vietējiem, jo viņi pārdeva ļoti dīvainas lietas. Tāds tirgus variants. Protams, ka uz ielas cepa un grillēja visa veida gaļu. Pašā ielas galā uzstājās vietējie izpildītāji.

Kamēr mēs staigājām, no Andy Wolf saņēmu ziņu, ka pāris ielas tālā kādā alus bārā ar nosaukumu Brewers&Union uzstājās kāda dziedātāja Lindiwe Suttle. Jā, Andy’s un Stephie arī bija ieradušies savā atpūtas un darba vietā Dienvidāfrikā. Šoriez gan nosolījās, ka tikai atpūsties un sērfot. Jo film air pabaigta, tagad jāstrādā pie tās publicitātes un demonstrēšanu publikai.

Cik sapratu, Lindiwe šajā alus bārā uzstājās katru trešdienu, bet šī bija pirmā reize, kat tas notika zem klajas debess, jo bija sākusies vasara He, man par t-kreklā bija silts! Meitene bija no Amerikas un dziedāja R&B stila akustisko mūziku, bija jauki.
Tad pēkšņi ne no kurienes, parādījās mūsu apartament darugs Filips ar melnīksnēju meiteni. Izrādās šis nav gribējis viens sēdēt majās, tāpēc devies uz pilsētu, pa ceļam saticis skuķi, kas piedāvā savus pakalpojumus par nadu. Šis sarunājis, ka nekādus pakalpojumus šim nevajag, bet lai par 50 Randiem veicot ekskursiju pa pilsētu. Tā nu mēs pēc koncerta pievienojāmies šim jautrajam pārim un uzzinājām daudz gudrībiņu par tumšo pilsēta

s dzīvi. Jāpiebilst, ka meitenei nebija abi priekšējie zobi.

Devāmies uz vienu no jaukākajām pasēdēšanas vietām, Waiting Room. Tas bija bārs, diskotēka divos stāvos, otrajā un trešajā. Koncepts līdzīgs kā mūs pašmāju Pienam. Klubkrēsli, vecas mēbeles, Dj telpas stūrī. Spēlē it kā uz vinila, bet īstenībā laiž no datora. Noskaņa vienreizēja. Otrajā stāvā disene, trešajā uzkāpjam uz jumta. Ak jā un protams Long Street raksturīgā terease otrajā stāvā!

Bildes:
Bildēja Anete, Krish

Comments are closed.