>Day 23 – Big Bay surfing, Sunset 2m swell

>Šī diena pienāca ar lielākiem viļņiem, bet vēju solīja tikai pēcpusdienā Sunset pludmalē. Tā kā vējš tuvojās no Ziemeļiem, nolēmām aizbraukt līdz Melkbos un Big Bay palūkot vai vējš jau nav sācies tajā galā. Melkbos kā parasti nekas nebija ;) Savukārt Big Bay pludmale mudžēja no sērferiem. Tur arī satikām savējos. Dagnis ietestēja savu jauno vietējā režojuma sērfa dēli. Nolēmu pēc viņa sasijas arī veikt testa braucienu. Tā bija sestdiena un auto novietošana pie pludmales bija problēma, tāpēc auto atstājām uz ceļa ar sarkano līniju. Ejot pec hidro, konstatēju, ka pie mūsu lepnā Mersedesa karājās laimīgā cedele par 50 Eiro, bet tā kā mums bija nomas auto, nelikāmies ne zinis ;)

Tā kā nebija vējš, ūdens bija visai silts. Pie dīvainās smakas, kas izdalījās no jūras zālēm (kelp), sākumā nācās pierast. Visvairāk man nogurdināja ieairēšanās un izairēšanās. Izrādās, ka arī tikt ārā ir problēmas, jo tieši pie krasta ir pamatīga atrstraume. Spēks man pietika tieši lai noķertu 2 viļņus, uz viena nostājos un putiņā, bet uz otrā biju jau piecēlies, kad to vēl var nosaukt par vilni ;)

Rokas iekustinājis, devāmies uz Sunset. Tur jau priekšā bija lērums burātāju, bet ļoti maz no tiem bija iekšā, jo vējš bija neticami maz, tā, ka uzglisēt nebija iespējams. Mūsu mājas saimnieks Tomas bija viens no tiem, kas jau ar savu 5.3 ķēra salīdzinoši lielos viļņus. Dagnis nolēma gaidīt vēju un ķērās pie video dokumentēšanas. Tā laikam bija otrā reize, kad tika ieslēgta video kamera burājot. Jaatzīst, ka tik maz burātājus pie labiem viļņiem Sunsetā nebiju redzējis, viļņus patiešām nevajadzēja dalīt!

Bildes:

20091219_CapeTown23rdDay


Bildēja Anete, Fice, Krish

Comments are closed.