>Minhene

>Aloha! Jautrā kompānijā esam apmetušies Minhenē. Neimanis aizlidoja uz Rīgu, un Dagni apciemot ieradās Dana. Mums laipni savu dzīvokli šeit Minhenē izmantot piedāvāja Andy un Stephie. Attālums līdz kalnam Zugspitze Garmish ir kādi 90km un to veikt var apm. 1 stundā, ja izmanto autobāņa priekšrocības.

Pirmā snovošanas diena bija ļoti izdevusies, ar sauli caur mākoņiem. Kalna augšpusē bija arē neskarts sniegs – pūderis. Jauki visu dienu nobraukājām. Dagnis ar Danu mācās pirmos soļus ar snovbordu. Diemžēl pēc aktīvas dienas pa pūderi starp klintīm un eglēm, Anete uz pilnīgi līdzenas, ledainas un šauras vietas nokrita un salauza roku! Bija operācija, viss veiksmīgi, tagad dzelzs plāksnīte rokā. Šodien jau laidīs ārā no slimnīcas vai bezmaksas viesnīcas, kā mēs smejamies ;) Īkšķus par mūsu mīļo fotogrāfu!
Par Āfriku. Pēdējās sešas dienas neko noblogoju, jo biju nolēmis izmantot katru minūti, kas vēl palikusis Āfrikas dienvidos. Pēdējās dienas bija izcilas, viļņi bija atnākuši un vējš bija rimies. Kas nozīmēja daudz lielākus un gludākus viļņus. Bija arī tusiņi. Visi apraksti par šīm dienām sekos, tāpat arī vienreizējas bildes…

Comments are closed.