>Platboom, baboons, surf movie

>


Vakar bija tā iespēja apmaklēt Cape Point vai tā saukto Platboom. Apstākļi tomēr nebija tie labākie, kaut kan bijām tieši tur uz bēgumu. Vējš bija pavisam maz un ar 4.7 un 73l dēli bija pavisam grūti uzglisēt.

Iepriekš Sunset beach iepazināmies ar kādu holandieti vārdā Kristians, kurš šeit atbraucies darba pieredzē IT jomā. Kopā viņš šeit grasās pavadīt 5 mēnešus, kas būšot fināla darbs viņa mācībām. Protams, vieta nav izvēlēta nejauši un viņš šos mēnešus ir ieplānojis pavadīt gan sērfojot, gan burājot. Būs man arī iespēja notestēt 2010.gada HSM buras, jo viņš jau no Holandiešu importētāja ir tās dabūjis.
Tātad kopā ar holandieti nolēmām kopā doties uz Platboom. Jāsaka, ka ceļš ir diezgan tāls, ne tik daudz kilometros, kā laika ziņā, varētu būt zem divām stundām. Kad ieradāmies uz vietas, mūs tur sagaidīja vesela famīlīja mērkaķīšu ar sārtām pakaļām ;) Tas tik bija šovs. Viņi ir palikuši tik gudri, ka visiem auto rausta durvis un ja ir vaļā, lien pa taisno iekšā un grābj ko var. Galvenokārt jau tie meklē ēdienu, bet var gadīties, ka tie paķer tavu rokas somiņu ar visu maku, haha. Visdraudīgākais bija tēviņš, kurš pa vidu vandālismam paspēja izdarbināt vairākas mātītes ;)
Holandietis atskārta, ka aizmirsis paņemt savu trapečjostu…
Iebraukšana dabars rezervuārā maksā ap 7 Eiro. Bijām tikai savējie. Tomas ar diviem draugiem, Dagnis, Janka un Kristians un protams mūsu dārgais, jaukais un brīnišķīgais fotogrāfs – Anete.
Holandietis viļņus nobaudīt dabūja viens no pēdējiem, kad daži bija jau saguruši un laipni piešķira trapeci. Izrādās, ka parks slēdzās ciet līdz ar saulrietu, tāpēc izbaudījām līdzīgu steigu kā dodotoes prom no Ristnas, lai paspētu uz prāmi atpakaļceļā ;)
Mājupceļā piestājām sērfa filmu festivāla atklāšanas pasākumā, kas norisinājās Clifton pludmalē. Maza un jauka pludmalīte uz DR no Cape Town. Pašā pludmales krastā bija vairāk kā tūkstotis cilvēku un liels ekrāns ar lielu projektoru. Visi bija paņēmuši līdz savas segas, spilvenus utt… Jāatzīst, ka lielākā problēma bija noparkot auto, jo pilsēta atrodas uz izcirstas klints, tāpēc nācās apstāties autobusa pieturā ;)
Te bildes no visiem savējiem:
Bildes Anete, Krish

Comments are closed.