>Big Bay and Whitsands

>

Jau kā nedēļa apkārt un ir radusies pilnvērtīga brauciena sajūta, vēl 3 priekšā ;)
Vēkš pēdējās dienas vairāk pūš pašos Dienvidos – Cape Point un Whitsands. Un arī vairāk pa vakariem. Lai nokļūtu līodz Whitsands, jābrauc apmēram 1-1.5h. Tas ir nedaudz nogurdinoši, bet gaiši zilais ūdens un masīvie viļņi par to neliek daudz satraukties…
Brauciena sesto dienu izlaidu un kopā ar Aņu devāmoes tepat uz Big Bay, kas ir 10 km attālumā. Anete beidzot bija nobriedusi kaitborda instruktāžai. Par 500 Randiem (mazāk kā 50E) dabūjām instruktoru un kopā ar vēl vienu kaitot gribētāju no Anglijās, Anete pavadīja 3 stundas pludmalē. Tad es izjutu kā ir būt pludmalē un gaidīt, ja pūš auksts vējš ;) Haha.
Pārējās dienas devāmies atkal uz Whitsands, kas mums tagad ir viena no iecienītākajām burāšanas vietam. Kā jau oerasts, ejošais buras izmērs ir 4.2 un dēlis 73 litri. Ceru, ka tuvākajās dienās sanāks iemācīties ko jaunu, jo nu jau laikam jūtu salīdzinoši komfortabi aukstajos Atlantijas okeāna ūdeņos. Ak jā, piemirsu pateikt, ka šeit patiešām ir auksts ūdens, bet tas it nemaz netraucē un neattur no būrāt kāres. Jo gaiss ir silts un visu laiku tāpat ir kasrti. Neesmu labs termometra stabiņš, bet laikam ūdens temperatūra varētu būt ap 12 rādiem.
Septītajā dienā mēs bijām nedaudz sadalījušies un pārējie divi puiši bija aizbraukuši uz pašu Cape Point – Platboom, kas atrodās nacionālajā parkā. Pēdējā burāšanas vieta uz Dienvisiem. Cik sapratu, tad pēc 1 h burāšanus abus izsvieda uz klintīm un nedaudz apskādēja dēļus. Dagnis pamanījās salauzt jau otro mastu ;( Kā jau visās filmās, kas redzētas par burāšanu DĀR, ir arī Baboons un mūsu puišiem ir izdevās tos satikt! Esot šiverējuši pa automāšīnām un meklējuši ēdamo :)
7ās dienas pēcpusdienā ar Aneti devāmies skaistā izbarucienā pa kalnainu maksas ceļu (28 Rand), kas ir starp Cape Point un Cape Town. Ja nemaldos, to dēvē par Chapmans Peak Drive un ir pats skaistākais ceļš šajā apvidū. Mums sanāca tur baraukt tieši saulrietā. Ceļš ir gar rietumu piekrastes klinšaino krastu, tas ir cirsts un stiprināts, apvilksts ar tīkliem un visur ir brīdinājuma zīmes, ka “on own risk” ;) Kaut kas ir redzams arī mūsu bildēs…
Pabijāma arī V&A Waterfron, kas ir ļoti izslavēta un populāra veita pie pilsētas centrā pie paša okeāna. Bet iespaids nepalika tas jaukākais, pa lielam uzbūvēta izklaides vieta tikai un vienīgi tūristiem… Redzējēm arī jauno futbola čempionāta arēnu, tur gan viss apkārt vēl procesā.
Te bildes:


Foto Anete un Krish

Comments are closed.