>Melkbos, Whitsand

>Ar katru dienu redzam nedaudz vairāk no vindsērfinga pludmalēm un vietējās dzīves. Aizvakar bijām uz viļņu vietu, ko sauc par Melkbos. Tas ir kādus 10km uz augšu no Table View, kur mēs esam apmetušies.

Šeit ļoti raksturīgi, ka dienas laikā vējš pieeug ļoti, ļoti. Jau vairākas reizes dienas beigās 4.2 ir daudz par daudz, bet spēks vairs neatliek, lai brauktu ar 3.7.
Melkbos ir Sideshore viļņu spots. Ar ļoti platu lielu balto smilšu pludmali. Šeit nav iespējas noslēpties no putinošām smiltīm! Vīņi bija ap 1.5 metri dažviet un ļoti labi tieši lekšanai.
Vakarā devāmies uz Oacen View zivju restorānu tepat mūsu miestā. Kaut kas neticams, par 16 Eiro tur var dabūt pilnu paplāti ar visiem jūras mošķiem! Noteikti atgriezīsimies ;)
Savukārt vakar devāmies uz Cape Point virzienu, kas ir dienvidos no paša Cape Town centra. Tur ir unikāls skats no augstas kāpas, vieta saucas Whitsands. Māsīnas tiek atstātas ceļa malā kāpas augšā. Šis ir Side On viļņu spots, nu bet es to nosauktu par tīru Side shore spotu. Ūdens dzidri zils, putas baltu baltas. Šī skaitījās samērā maza diena, jo viļņi bija ap 1.5-2m. Bet jaudīgi pēc vella. Pagaidām iespaidīgākā viļņu diena. Sanāca pat pāris mazi Areal.
Pēc sessijas beidzot iebraucām pašā Cape Town centrā uzkost. Bijām nobažījušies par vindsērfinga inventāru uz auto jumtiem, tāpēc neko vairāk par vakariņām nedabūjām. Bet cik šodien noskaidroju, zaglēniem mūsu peldlīdzekļi nemaz neinteresējot.
Ieskaitot šodienu prognoze rāda, ka pūtīs vēl 5 dienas ;) Besīc jau tagad pamatīgs.
Par vietu, kur esam apmetušies.
Pagaidām vēl neesmu sabildējis kā te izskatās, bet gan jau kādu dienu. Pati ideja man bija apmesties tu, kur var saņemt kompitentus padomus gan par vindsērfingu, gan sadzīvi. Tieši tas mums ir izdevies, jo apmetāmies pie vācieša Thommas, kurš jau 5 gadus šeit ir apmeties. Pirms 5 gadiem dabūsjis mantojumu un iegādājies šeit viesu nomu, kurā pats dzīvo un izīrē citiem. Tieši šobīd veic pēdējos darbus savai otrajai tikko iegādātajai viesu mājai. Thommas arī ir viens no labākajiem vilņu burātājiem šeit, viņa buras numurs ir SA 31.
Divu dienu bildes:


Bildēja Anete, Krish

Comments are closed.