>Cape Town Day 1,2,3

>

Aloha!
Nu jau 4to dienu uz vietas šeit – Dienvidāfrikas Republikā.
Jāatzīst, ka ceļš līdz šeienei bija salīdzinoši mokošs. Bet labā ziņa, ka laika josla ir tieši tā pati kas Rīgā ;) Šeit ir gandrīz tā, kā biju iedomājies. Silts, saule un vējš. Pašlaik gan vēl nav bijuši lieli viņi, bet glisēt te var katru dienu.
Pats fantastiskākais šeit ir tas, ka viss nav tikai ap vindsērfingu, bet ir arī pilsēta ar savu dzīvi un kultūru. Protams, tā ir diezgan sašķelta, pateicoties dažādām pārmaiņām, kas nākušas pāri šai zemei.
Pirmais iespaids, kad devāmies ielās no lidostas un savu apmetni bija krasi pretējs līdzšinējam. Lidostā saņēmām savus 2 25 gadīgos 230 Mersedesus. Jāatcerās, ka kustība pa ielu šeit notiek pa ielas kreiso pusi, kas liek koncentrēties tikai un vienīgi uz stūrēšanu ;) Jauki, ka mūsu meršiem ir automātiskā ātrumkārba, savādāk būtu jānodarbina ne tikai prāts, bet arī ķermenis ;)
Auto mums tika piešķirts ar pilnīgi tukšu bāku. Pie stresa ar kreiso braukšanas pusi, mums bija jāatrod benzīntanks, lai neapstānots kādā no geto rajoniem, kas sastāv tikai un vienīgi no būdām un melnādainajiem cilvēkiem.
Savukārt pie okeāna viss ir pilnīgi savādāk, nekāds satraukums par drošību. Protams, piesardzība iet pa priekšu.
No 3 dienām burājām jau 2 un šodien arī izskatās, ka būs visi stiprs vējš. Esam burājuši tikai Sunset Beach – galvenajā pilsētas pludmalē, kur vējš vienmēr ir pāris mezgli vairāk un viļņi sāk veidoties nedaudz ātrāk, bet nekad nav īpaši izcili. Jācer, ka šodien nobaudīsim kādu citu spotu.
Vējš šetit tiešām pūš visai stipri un dienas laikā pieaug, vakarā sasniedzot maksimumu.
Otrajā dienā bijām nelielā ekskursijā uz Āfrikas pašu zemāko Dienvidu punktu – Cape Point. Interesanti izskatījās, ka gar pašu Dienvidu piekrastes pludmali kursēja vilciens ;) Lai tiktu uz pludmali, jāšķērso sliedes ar sērfa dēli ;)
Daudz smukas sadzīves bildes sekos arī no Dagņa fotoaparāta, bet pāris jau var redzēt: http://www.dagnisb.blogspot.com/
Bildes šeit:Bildēja Anete Koha, Jānis Neimanis, Krišjānis Tūtāns

Comments are closed.