>Nordea EMV

>Nu jau mēnesis kā apkārt kopš mēs ar Žeņu ciemojāmies Igauņu galvaspilsētā Tallinā. Tā bija nākamā diena uzreiz aiz Boards.LV Latvijas čempionāta. Sanāca pagulēt laikam pāris stundas Rīgā, jo vēli pārbraucu no Pāvilostas un agri bija jābrauc uz Tallinu ;)
Neuzskatu, ka esmu sasniedzis tik daudz frīstailā, lai cerētu uz kādu nozīmīgu vietu, bet nolēmu piedalīties intereses un pieredzes dēļ. Igauņi arī laipni aicināja ciemos. Braucu kopā ar Žeņu, kurš ir No.1 frīstailists Latvijā.

Kad ieradāmies Tallinā vai prcīzāk Piritā, kas ir uzreiz izbraucot cauri Tallinas centram, līdzīgi kā mūsu Jūrmala, vējš jau pūta un prognoze solīja tikai pieņemties spēkā. Sagatavoju 5.3-4.7-4.2m2 buras. Sākumā bija satraukums, jo neko tādu iepriekš nebiju darījis.
Igauņi nolēma triku ieskaitē skaitīt arī visus lēcienus – Forward, Backloop, Pushloop. Pieļauju, ka tas bija tāpēc, ka ūdens kvalitāte nemaz neliecinājās gludajam frīstaila ūdenim, kāds ir, piemēram, Topu. Bet lēmums par labu Tallinai bija skatītāju dēļ.
Kopā tika izvestas divas Double eleminācijas, pirmajā pat izdevās cīnīties ar Tony un paliku 4tajā vietā. Otrajā eleminācijā gan gāja daudz sliktāk un paliku 7 no 9iem. Kā trešā atlase tika dota Expression session, kur skaitīja katram 3 labākos manevrus 20 min. laikā. Vat tas bija ko vērts, jo no malas vērot šo bija pat ļoti interesanti. 9 spici džeki gāž salīdzinoši mazā akvatorijā un taisa dažādus trikus, protams Shaka vissmukākā ;) Šajā startā, tāpāt kā Double elemination visi ieguva vietas. Pēc tam katra braucēja trīs vietas summēja kopā un aprēķināja ieņemtās vietas.
Protams, ka labkais bija Christofers, bet Tony šoreiz apdzina Robert. Jevgenijs ieņēma 4 vietu, atstājot mani 5, Penny 6.vietā.
Te bildes:
Foto Krish, Žeņa, Peny, Kaasik

Comments are closed.