>Kas gan cits, Ristna!

>


Nākamais stāsts par letiņiem Ristnā. Šoreiz igauņu salu apmeklēja jaunā paaudze ;) Anete, Jurģis, Uģis un Vītols.

Plāns bija uzsērfot 2dien un 3dien, bet uzsvaru liekot uz 3dienu, jo prognoze bija ļoti stabila visas dienas garumā.
Padarot pāris darbus, izbraucām tikai pāri 11iem no Rīgas, ar domu paspēt uz prāmi 14.30. Paspēt tad paspējām, bet tieši šis prāmis bija pārlādēts ar fūrēm un uz tā virsū netikām. Sākoties rudens sezonai nākamais prāmis arī nebija, līdz ar ko bija mums 4 st. gaidīšanas laiks. Nolēmām to izmantot izmēģinot vietējo spotu, turpat ostā.
Jāatzīst, ka vējš bija visai maz, no 4-7 m/s. Pāris reizes uzglisējām. Pārbaudījām, ka ūdens ir ļoti silts un pie paša mola ir samērā gluds ūdens. Līdz ar to, ka netikām uz prāmja, Ristnā ieradāmies tikai uz tumsu un burāšana jau bija garām… Lai izvairītos no šādas situācijas, biļeti uz prāmi vajag iegādāties interneta, kur papildus nāk Priority Fee 24 EEK, tādejādi uz prāmja var tikt bez rindas!!! http://www.tuulelaevad.ee/
Pa nakti spotā palikām mūsu auto, Uģis ar Vītolu un tikai viens igaunis Taavi. Nākamā diena sākās brīnišķīgi, ar peldi un uz ugunskura gatavotām brokastīm. Laiks bija pasakains, saule un side offshore vējš 9-12 m/s. Ar pārtraukumiem noburājām kādas 6 st. Ofšorā bija tikai nedaudz, tāpēc bija ideāli apstākļi gan lēkšanai, gan viļņu braukšanai.
Bildes:

Anete Koha, Jurģis Vītols, Krišjānis Tūtāns

Comments are closed.