>BOARDS.LV OPEN WAVE

>

No 1. septembra vindsērfinga meistari un fani sekos līdzi laikapstākļiem, lai piemērotākajā momentā steigtos uz BOARDS.LV Latvijas atklāto čempionātu viļņu braukšanā 2009!

BOARDS.LV Latvijas atklātais čempionāts viļņu braukšanā ir trešais un noslēdzošais posms Latvijas Kausa viļņu burāšanā. Iepriekšējos divos po

smos pirmo vietu ieguva BOARDS.LV TEAM braucējs un pagājušā gada čempions Krišjānis Tūtāns.

“Pateicoties pērn aizsāktajam Latvijas Kausam viļņu burāšanā, biedru līmenis ir krietni audzis,” stāsta K. Tūtāns. „Nu jau uz papēžiem min gan savējie, gan brāļi igauņi. Šogad ar saviem neskaitāmajiem Backloop (salto uz aizmuguri) dominē Ain Harmson. Ļoti aktīvi cīņa ir iesaistījies Kristaps Vītols ar bezbailīgu lēcienu arsenālu. Līdera pozīcijas centīšos noturēt visa kausa garumā!”

Sacensību dalībnieku sniegumu vērtēs starptautiska žūrija, kuras vadību uzņemsies vindsērfinga pionieris, LVA valdes loceklis un Latvijas izlases treneris Elmārs Smiltenieks. BOARDS.LV posms notiks Pāvilostas vai Liepājas piekrastē un par datumu ne vēlāk 48 stundas pirms sacensībām tiks izziņots portālos www.boards.lv un www.vindserfings.lv

Pateicamies par sadarbību veikalam Boards.lv, Gaasta sails, Tabou boards, Radio SWH, AB Tehnoloģiju korporācijai, Ibumetin, Plandent un Windsurf.lv.

Liels plakāts: šeit

Comments are closed.