>Veikmīgs pirmais kausa posms viļņu braukšanā – 1.v.

>Ar labākajiem apstākļiem šogad ir noslēdzies 2.viļņu burāšanas posms Surf Pro Cup.

Pūta kā pēc prognozes RDR virziena vējš ar vēja stiprumu, kur dienas sākumā bija iespēja lietot 4.7m2 un dienas beidās jau 4.2m2. Viļņi kā prognozēts pacēlās uz dienas 2tro pusi un bija vieni no labākajiem kādus atceros priekš lekšanas, spici, daržreiz pat nedaudz par biežu.
Ja nemaldos, tad 17 dalībnieki startēja šajās sacensībās un bija ieradušies 2 igauņi un 1 lietuvietis. Tika izvesta dungle elimination tabula, kas nozīmē, ka katrama ir kā minimus 2 iespējas startēt. Katrs hīts jeb brauciens bija 5 min. ilgs. Skatoties no krasta, likās, ka 5 min. ir pietiekoši, bet esot ūdenī tās paskrēja patiešām ātri ;)
Looser finālā cīnījās Jānis Neimanis ar Kristapu Vītolu un stiprāks izrādījās Kristaps. Finālā tiku es ar igauni Penny. Pēc 1.fināla tiesneši mūsu sniegumu novērtēja laikam līdzīgi, tāpēc deva startu 2 fināla braucienam pēc kura mans sniegums izrādījās labāks! Fināla laikā izdevās nosēdināt One handed forward, Salled frontloop. Diemzēl Pushloop abas reizes neizdevās nosēdināt, izdevās arī pa kādam backside un fronside ridingam, bija laikam arī Table top.
Pladies liels entuziastiem – tiesnešiem un org. kom.!
Te kādas 170 bildes, ko atlasīju un sakropoju, jo objektīvi bija 200 un 300 mm un Postā braukšana sanāk visai patālu. Paldies par fotoaparātiem Jurģim un Renāram.
Bildes bildēja Anete, Uģis, Dagnis, Renārs un es.

Comments are closed.