>2 dienas, 2 triki

>Jau divas dienas tepat Ķīšezerā pūš klasiskais ZR vējš. Parasti tas pūš 3 dienas, bet pēdējos gados šis likums bija izgaisis. Tā kā rīt arī sola stipru ZR vēju, tad droši varu teikt, ka vecie labie laiki ir atgriezušies!

Abas diensas līdz šim vējš pūta diapazonā 4.2-5.3 m2! Temperatūra ap +12 grādiem, ūdens patiešām silts. Bet tā kā esmu burātājs, protams, ka esmu saķēris kādu draņķi un lai nepaliktu vēl sliktāk braucu zābakos un cepurē, bet vesels gurķis varētu iztikt bez!

Jau pirmajā vējainajā dienā, pēz Žeņas ieteikuma sāku no jauna mācīties SPOCK ar taktiku “boom to boom” un jau 3šajā reizā izdevās. Nu pa abām dienām jau apmēram puse no reizēm sanāk. Jo izmantojot šādu pareizu taktiku ziepes var sataisīt tikai pašā sākumā. Ja buru izdodas satvert pretējā buras pusē pie gika, tad andrīz vienmēr manevrs izdodās, uraa!

Savukārt šodien ilgi gaidītais un 100tiem reižu taisītais manevrs FLAKA beidzot izdevās – 1 reizi perfekti, otru nedaudz ar bibenu pa ūdeni! Bet galvenais, ka sajūta ir kas un kā ir palikusi atmiņā, tgd atliek tik atkārtot (jācer, ka sanāks) un pieslīpēt ;)

Beidzot progress…un līdz ar to motivācija!

Pāris bildes no 1.vējainās dienas:

20090512_KjisisFreestyle

Bildes Gundega Tūtāne

Comments are closed.