>Dienvidāfrikas Republika

>
Teorētiski man šobrīd bija jāatrodas Dienvidāfrikā, kur pašreiz ir īstā sezona konstantiem viļņiem un vējam, tā sākas dec. un beidzas februārī. Gribēju nošaut 3 ar vienu, bet sanāca, ka mani nošāva :). Braukt uz Dāfriku bija plāns jau pirms gada, bet nepietiekamu līdzekļu dēļ brauciens neizdevās.


Šogad sponsori ir samazinājušies 3x, bet lēmums bija visu naudu novirzīt tieši šim braucienam. Kāpēc 3 zaķi? Tāpēc, ka janvārī Cape Townā norisinājās Dāfrikas atklātais wave čempionāts (par norisi varat palūkoties šeit: http://www.windsurfingafrica.org/riderzone/PhotoGallery/tabid/282/AlbumID/663-282/Default.aspx).
Vēlme bija piedalīties, lai būtu pieredze nopietnākos mačos.

Otkārt tur janvārī devās arī labākie Igauņu viļņu braucēji. Tas būtu lielisks treniņš kopā ar baltiešiem apceļojot labākās vietas ap Cape Town. Igauņi jau burā pa Dāfrikas pludmalēm no 7tā janvāra, te viens video no pludmales Platboom, kur Penijam in nedaudz nepaveicies ar pinlīgi jaunu Newwave Twin dēli. Vējš reāls onšors: http://www.slowride.ee/LAV-tv/LAV-1.html


Treškārt, jau no decembra sākuma tur mitinās Andy Wolf, kas varētu palīdzēt iepazīties ar apkārti, kas palīdzētu uzreiz izmantot pašas labākās pludmales.

Diemžēl lasot un iepazīstotoies ar visiem materiāliem, kas ir par un ap šo brīnišķīgo vietu, automātiski uztvēru, ka vīza šai valstij nav nepieciešama, jo visusr bija rakstīts, ka Eiropai tā nav vajadzīga. Tik ļoti uz to biju ieciklējies, ka pat nepārbaudīju to Ārleitu ministrijā! Diemžēl uzzinot to tikai Ziemssvētkos, bija jau par vēlu un vīzu nebija iespējams izgatavot, reāli ir jārēķinās ar 1 mēnesi, jāsūta uz Zviedriju.

Gatavi bijām braukt divi kopā ar Valtu Videnieku, bet tā kā februārī vairs Igauņi uz vietas tur nebūs un ceļošanai ir nepieciešama lielāka kompānija, tīri drošības pēc. Neviens no Latvijas burātājiem nebija gatavs pieņemt tik ātri lēmumu un mesties mums līdz jau februārī. Tāpēc nolēmām braucienu pārcelt uz 2009. gada decembri. Mums biļetes ir jāizmanto līdz 2010.gada 5.janvārim.

Tāpēc, ja kādam ir ineterese par Dāfrikas viļņiem, droši piesakieties pie manis, kopā būs jautrāk. Laiks ir pietiekami daudz, lai būtu iespējams saplānot un iekrāt braucienam naudiņu.

Sīkāka informācija par vietu:
http://www.boardseekermag.com/travel_features/southAfrica/south_africa.htm
http://www.capetownwindsurf.com/home.htm
http://www.makailodge.de/html/activity_e.htm#wind

Par jaunākiem notikumiem no Igauņiem sekojiet Team Vosa mājas lapā: http://www.teamvosa.ee/

Droši rakstiet man uz krish(at)lat168.lv, lai saņemtu sīkāku info par braucienu!

Comments are closed.