>Kā es sāku?

>Pirmie soļi meklējami 1994.gadā. Tepat Ķīšezerā uzkāpu uz tēva darīnāta FUN dēļa un māsas Gundegas uzraudzībā izmēģināju savus pirmos metrus uz ūdens ar vēja palīdzību. Tas bija nedaudz pa kreisi no mūsu pašreizējā Kluba 360 atrašanās vietas, pie pussalas, kur agrāk mums atradās konteineri.


1995.gadā piedalījos pirmajās sacensībās, kas norisinājās Elmāra Smiltenieka vadībā. Tas bija vecais labais Serf Seminārs, kura ietvaros norisinājās sacensības. Jāpiebilst, ka tajos laikos jauniešiem startus deva atsevišķi un piedalījās vismaz 5-6 censoņi. Daži no tiem – Gatis Satiks, Māris Smiltenieks, Gundega Tūtāne, Pauls Kišūro u.c.


Tiesa pirmajos mažos godalgotās vietas neieguvu, bet tas notika jau 1997.gadā.


Vizināšanās 1996.gada Serf semināra ietvaros. Nu jau ar speciāli šūtu Elmāra Smiltenieka buru, ja nemaldos, 4.5 m2. Nezinu kāpēc, bet šeit Jūs variet redzēt, ka mans pirmais buras numurs bija LAT 921.


Pilnībā ekipēts jaunietis ;)


Jau 1997.gadā sākām šļūkāt arī pa ezeru ar pašdarinātien trīstūra ledus dēļiem. Jāatdzīst, ka šie bija ļoti maz stūrējami, bet ātrumu gan bija iespējams sasniegt mežonīgu. Un caurgājība arī bija teicama.


Devņdesmito gadu beigās tiku pie moderna FUN dēļa AHD un universālas un lētas buras NIVEA. Sāku atklāt pirmos viļņus Pāvilostā.


Līdz ar jauna gadsimta sākumu parādījās arī pirkmie lēcieni ar F2 Sputņik un Gun Sails buru, protams, ka Pāvilostā ;)


Tātad apaļi 13 gadi šajā sportā. Ak jā, jāpiemin, ka sākumā es spēlēju arī basīti ;)

Comments are closed.