>El Cabezo

>Valsts svētki Cabezo līcī sagaidīti ar 4.0 kvadrātiem ;) Tenerifē jau ielidojām pagājušo 6dien nedaudz pirms 12tiem pēc Dublinas lidostā pavadītās naktis un vakariņām restorānā McDonalds ;) Jau tajā pašā sestdienā izdevās uz 2.5 h tikt uz ūdens ar 4.7 un 85 l dēli un nedaudz pašļūkāt pa El Cabezo līci, no sestdienas arī šīs bildes ir tapušas. Tiesa lielumlielie vlņi nebija, bet startam bija kā reizi.

Esmu jau šeit 4to reizi un arī apmeties 4tajā vietā, šoreiz par izvēli pie El Cabezo līča, kur brokastojot iespējams redzēt kas un kā… Vēja statistika visai laba. Pirmajā dienā dienā ar 4.7, otrajā bezvējš, trešajā freestyle ar 5.7 un vakar samērā stiprs, puse ar 4.0, puse dienas ar 4.7 m2. Burājot Cabezo līcī ļoti jāuzmanās no jūras ežiem, kas ik pa laikam iedurās kājās un karstasinīgiem vietējiem, kas nerēķinās ar pārējiem ;( Vakar arī tika nedaidz safilmēts, mēģināju atkal nofilmēt no masta augšas ar ūdensizturīgo kameru, bet kamera atkal nogļukoja – man ieteikums laikam ir tieši konkrēto HERO PRO kameru neiegādāties.

Uz turpmākajām dienām vēju sola, šodien arī pūš…

Te uz vietas esam kādi 25 latvieši, gan burāji, gan līdzjutēji. Par pārsteigumu mums satikām arī vietējos latviešus Reini un Rinaldu, kas Tenerifes studentu pilsētā studē ostu zinības un dien dienā uzsērfo un uzkaito. Šovakar plāns apciemot studentu pilsētu La Laguna, lai redzētu kā studenti atpūšas ;)

foto Uldis Tūtāns

20081115_El_Cabezo

Comments are closed.