>Sprints uz Ristnu jeb Lāčplēša diena

>

Neskatoties uz to, ka šo 5dien jau dodos uz nedaudz siltākām zemēm un biju jau noslēdzis sezonu Latvijā, bija liela iekāre vakar Lāčplēša dienā apmeklēt šogad tik iecienīto Ristnu Hijumā salā. Šo braucienu nosaucām par Lāčplēša dienas atzīmēšanu, jo tas vairāk bija kā pasākums, uz ūdens bijā tikai kādas 2 stundas! Ceļš kā parasti, ap 6 st. ;) Sākot ar novembra mēnesi prāmja līnija diezgan krasi samazina reisu skaitu un 8.30 un 18.30 reizi vairāk nekursē, kas ir paši svarīgākie, lai veiksmīgi izbaudītu godmpilnu dienu šajā salā. Mēs izmantojām reisus 10.30 turp un 16.30 atpakaļ – viss tādā nelielā steigā un tonusā ;)

Turpceļā apmēram ap Latvijas Igaunijas robežu es atcerējos, ka neesmu paņemis neko no saviem neoprēna ietērpiem, tā teik smuki mājās izžāvējis un atstājis. Bet veiksmīgi izdevās sarunāt ar igauņiem, lai paķer man vienu hidru līdz. Penijs kurš netika uz Ristnu nodeva Erno hidru, kurš to arī nogādāja. Vēlāk arī Dagnis mani apģērba krietni siltāk ;)

Kad mēs ierādāmies vējš bija pielūzis, laikam līdz ar lietu. Viļņi joprojām bija smuki un gludi kā jau Ristnā pienākās, izmantojot lielo 5.0 buru ;) un 84 l dēli varēja veiksmīgi pazizināties. Gaiss bija 10-11 grādi, bet ūdens jau manāmi aukstāks, pēc trīs pārskalotiem viļņiem, sametās neomolīgi.
Gaidam ledu Rīgā, sērfojam Tenerifē ;)

20081111_RistnaLacplesaDiena_web

foto Edgars Behmanis

Comments are closed.