>Aloha Latvijas atklātais čempionāts viļņu braukšanā

>Sākot no 1. septembra, vadoties pēc vēja un laikapstākļu prognozes, sāksies Aloha Latvijas atklātais čempionāts viļņu braukšanā 2008.

Latvijas kausa 3. posms viļņu braukšanā notiks Rietumu piekrastē, bet precizēta sacensību norises vieta un datums tiks publicēts oficiālajā mājas lapā www.vindserfings.lv, papildus informācija tiks ievietota tehniskā izpildītāja Aloha mājas lapā www.aloha.lv, portālā www.surfline.lv.


Aloha Latvijas atklātais čempionāts viļņu braukšanā vērtēs starptautiska tiesnešu kolēģija, bet galvenais sacensību tiesnesis būs Elmārs Smiltenieks. Sacensību laikā tiks novērtēts arī pozitīvākais sacensību dalībnieks, kurš saņems pārsteiguma balvu no pulksteņu brenda Nixon. Par balvu fondu sacensību uzvarētājiem rūpēsies Aloha, Starshop un Nixon.

Dažas nedēļas pēc Aloha posma noslēguma notiks apbalvošanas ceremonija, sacensību filmas prezentācija un ballīte. Jaunākā informācija par ballītes norisi tiks publicēta organizatora Aloha mājas lapā www.aloha.lv.


Aloha Latvijas atklātais čempionāts viļņu braukšanā oficiālais nolikums:
http://www.lat168.lv/files/NOR_LV_AlohaOpen_final.pdf

Latvijas kausa nolikums viļņu braukšanā:
http://www.lat168.lv/files/Latvijas_Kausa_nolikums_vilnos.pdf

Pateicamies par sadarbību Gaasta, Tabou , AB Tehnoloģiju korporācijai, Ibumetin, Radio SWH, Windsurf.lv, Red Bull un Starshop.

Information in english: http://www.aloha.lv/shop/article.php?id=6431

Comments are closed.