>Roadex Open Wave 1.vieta!

>Tad nu beidzot!
Pirmais Latvijas kasusa viļņu braukšanā posms ir izdevies. Tas bija ilgi gaidīts, un kā saka, jo ilgāk gaidīt, jo lielāks prieks par notikušo. Šis bija pirmais no trim Latvijas kausa posmiem viļņos, kas jau tika plānots no 1.maija.


Pasākums norisinājās Pāvilostā 21.augustā (ceturdienā). Laika apstākļi bija gandrīz ideāli, jo mākoņi mijās ar sauli, bija salīdzinoši silts, pūta 8-12 m/s stiprs DR virziena vējš un piedalījās dalībieki no visas Baltijas, kopskaitā 22. Kopā tika izvesti 17 starti Dingle Elimination ietvaros, no kuriem katra starta ilgums bija 10 min. Sākumā tiesa gan nācās izmantot freestyle dēli un 5.7 m2 buru, bet pēc pirmām atlasēm jau bija iespējams lietot 5.0 m2 buras un 80 l dēļus.


Pats ar savu sniegumu esmu ļoti apmierināts. Sanācsa braukt 5 startus pa 10 min. un pēc tiem nogurums bija tāds, ka likās, ka esmu burājis normālā freeraide burāšanas dienā 4-5 st. :) Kā komentēja galvenais sacensību tiesnesis Elmārs Smiltenieks, mans sniegums katrā no startiem bija visaugstākais starp dalībniekiem. Cik sapratu no tiesnešiem, mani trumpji bija augstie un un salīdzinoši smukie nosēdinātie Forwardloop un viļņu braukšana. Tiesa pateicoties šim pasākumam atkal esmu sācis taisīt Pushloop un par Forward of the lip ar labo halzi, ko es itkā nemāku :) Paskatoties uz Igauņiem, kas taisa Air Chacho, One handed Forward, Ponch mums Latviešiem ir ļoti jāsaņemās un jāsāk mācīties jauni Wave triki. Vietu sadalījums sekojošs, jāpiebilst, ka pirmās 3 vietas tika ieņemtas ar GAASTRA burām:
1. vieta – Krišjānis Tūtāns (Latvija, Aloha Team)
2. vieta – Ingvars Cīrulis (Latvija)
3. vieta – Ain Harmson (Igaunija)


Paldies Team Piekraste par pasākumu!
Informācija Team piekrastes mājas lapā šeit.

Bildes: http://www.lat168.lv/files/20080822_RoadexOpenWave_web/index.htm
Foto Anete K. un Ilze P.

Bildes 2: http://www.windsurf.lv/

Video no Windsurf.lv puišiem: http://www.windsurf.lv/movies/roadex_open_wave.avi

Comments are closed.