>Lekcija seminārā un Akmensrags

>No 2 līdz 11.augustam, kopā veselas 9 dienas norisinājās ikgadējais vindsērfinga jauno un esošo saiets – Serf seminārs 2008. Šogad semināra frāze – Zem visiem karogiem. Kas nozīmēja, ka to atbalstīt bija iespējams visiem inventāra tirgotājiem, šoreiz to izvēlējās atbalstīt ALOHA, BURUSPORTS un EKSTRĒMSPORTS. Lielākā daļa no dalībiekiem bija iesācēji, kas ir ļoti laba statistika. Seminārs izcēlās īpaši muzikālajā pavērsienā, jo visu dienu tika nodrošināta mūzika, vakaros spēlēja gan grupas, gan dīdžeji.


Laiks nebija saulainākais, toties par vēju nebija jāsūdzās. Kautgan daudzas dienas pūta D virziena vējš, kas Pāvilostā sanāk no krasta, dalībniekiem bija iespēja doties turpat uz Akmensragu burāt.

Serf semināra 7tajā dienā vai pagājušo 5dien Minkāns un es pasniedzām lekciju par viļņu braukšanu. Galvenokārt tika atverts – viļņu inventārs, braukšana pa vilni un Forwardloop jeb salto uz priekšu. Pēc lekcijas visi devāmies uz Akmensragu, kur pūta ļoti stiprs D virziena vējš un sākumā bija iespējams lietot 4.2 m2 buru un 73 l dēli un tiešām par maz nebija!!!

Bildes: http://www.lat168.lv/files/20080808_WaveLekc_web/index.htm
foto Uldis Tūtāns un Roberts Neilands

Comments are closed.