>Cabezo līcis

>

Pēc vētraini stiprām 3 buršanas dienām, šodien bija spiedīga tveice un temperatūrā pārkāpa 30 grādu atzīmei. Rīt vēl viena pilna diena uz vietas, kas diemžēl nesolās visai vējaina, bet cerība mirst pēdējā J. Bet vairāk par dienām, kas bija un pagāja.

Sākot ar 1dienu El Medano parādījās atkal vējš. Savukārt, 2dien bija iespējams jau lietot 4,7 m2 buru. Kā jau ierasts devos uz iecienīti „Harbour wall”, bet ūdens līmenis bija samērā augsts un nekādi labi viļņi neveidojās. Jo vilnis, kas nāca atpakaļ no mola, jauca viļņus kas tuvojās krastam. Neskatoties uz to, ka lietoju nomas inventāru un jau pirmajā dienā vienu mastu salauzu, nolēmu beidzot aizburāt uz blakus līci, slaveno „Cabezo”. Tā nudien bija pareizā izvēle, jo visas 3 stiprās un vējainās dienas pavadīju tur J. Tur gan adrenalīnu var iegūt daudz vairāk, kā iemācīties jaunus trikus vai manevrus. Viss krasts ir klinšains un akmeņains un pats vairāk uztraucies, lai nenoskalojies un nesalauz inventāru un nesavaino pats sevi. Man līdz bija fantastisks operators, kas šo to arī iemūžināja un būs atspoguļojums video materiālā. Ar katru dienu vējš pieņēmās un otrajā stiprajā dienā lietoju jau 4,2 m2 ar 75 l dēli, bet trešajā pirmo reizi savā burāšanas laikā uzkāpu uz 65 l viļņu dēlā ar 4,0 m2 buru!!! Par maz nelikās…

Pirms šīm vējainām dienām un „Cabezo” līča apciemojuma nudien man likās, ka 4to reizi šeit nav vērts atgriezties, bet esmu pārliecināts, ka IR. Jo Cabezo līcī ir daudz iespējas ko mācīties, varētu sākt ar lielāku pārliecību un drošību starp viļņiem un klintīm J.

Ceru, ka vēl iepūtīs!

Comments are closed.