>Atkal pavasaris, atkal El Medano

>Ir pienāc pavasaris un bija laiks doties gatavoties vasaras sezonai uz siltāku burāšanas meku. Iecere paviesoties D-isāfrikā un izbaudīt kārtīgu viļņu braukšanu ar 3 m viļņiem izpalika, jo Latvijā nebija pat 2 gribētāji, ka vēlētos pievienoties. Tāpēc šo ieceri atliku uz rudeni, tad arī tur būs labāki braukšanas apstākļi un kompānija solījās būt.

Pašlaik esmu nonācis Latviešiem jau populārajā El Medano, kur esmu jau piekto dienu un kopā šeit uzturēšos divas nedēļas. Šeit nav lielum lielie viņi, nav gludum gludās pludmales, bet ir iespējams nodarboties gan ar viļņu braukšanu, gan frīstailu.

Šogad laik ir nedaudz aukstāk, lietoju garo plāno hidru, brīžiem tik paliek pa kartsu. Jau pirmajā dienā, kad ieradāmies pūta stiprs Z virziena vējš līdz 16-18 m/s un lietoju 4,2 m2 buru/ 75 l dēli. Inventārs kā jau iersats tiek lieltots/nomāts NAISH, kas katru gadu paliek arvien kvalitatīvāks un tīkamāks. It īpaši ir jāuzteic jaunie NAISH grotbomji, kas ir ar īpaši platu un asi liektu priekšgalu. Neveiksme piemeklēja mani, kad braukājot pie mola, vilnis pārskalojām manai burai un salauza mastu, tā bija 150 Euro skāde… ;(

Pēc tam sekoja atpūtas diena, tad neatkārtojamais nobrauciens no vulkāna ar riteņiem, kur ceļa laikā pārdūru divas kameras ;)


Vakar pūta nedaudz piemīlīgāks vējš un lietoju Playmate 99/ Session 5,7 m2. Pūta atkal Z vējš ar stiprumu 7-9 m/s. Centos atsvaidzināt savas frīstaila prasmes un turpināju apgūt skaisto manevru, skrūvi – FLAKA. Pagaidām vēl krist sanāk katru reizi, bet tāds jau ir tas mācību process…

Notikumi sekoss ;)

Comments are closed.