>Welcome Canada!

>Mēs, trīs vīru kompānija, esam nonākuši pašos Kanādas laukos. Esam tik tālu, ka šeit nedarbojas pat mobīla telefona GSM tīkls!!! Šurp esam devušies pārstāvēt Latvija Pasaules ledus un sniega čempionātā, kas norisinās La Matapedia ezerā, kas atrodas kādus 400 km uz Ziemeļiem no Montreālas. Uz šo nostūri ceļojām 3 dienas! Rīga – Frankfurte – Toronto – Montreal – Quebec – La Matapedia lake. Mums bija samērā daudz aizķeršanās ar mūsu bagāžu un lidojumiem, tāpēc ceļojums ieilga.

Esam ne tikai atbraukuši pārstāvēt Latviju Pasaules čempī, bet arī prezentējam Hi Board klasi un iespējamo Pasaules čempionātu Latvijā 2009.gada februārī. Diemžēl no braukšanas ar mūsu Hibernas ice boardiem nekas šeit nesanāk, jo sniega kārta uz ezera ir daudz par biezu, tā ir virs ceļa ;( Organizātori solijās vismaz priekš demostrācijas notīrīt ledu, bet vēl tas nav noticis…

Shodien man ir jaunumi ko staastiit…Vakar ar vienu somu puiku sarunaaju, ka vinjsh man iedod vieni no saviem sleepju aparaatiem, lai varu piedaliities machos, nu taapat intereses peec, lai ir ko dariit. Neticami, es novinneeju shodien vieniigo startu! Visus stipros poljus utt ;) Arraa mums te sniegputenis, viss balts, vispaar nav iespeejams redzeet kur jaabrauc un kaads segums, bet tas bija FUN. Mans starta protokols tagad labi izskataas visis starti nestarteeti un viens ar pirmo vietu, hahahaha.


Cerēsim, ka organizātori mums maziņu pleķīti iztīrīs, lai mēs ar saviem Hi Board varētu pavizināties…

Paši dzīvojam pie 700m augsta kalna un uz nedēļas nogali ir plāns izmantot šo iespēju un pašļūkāt ar snovbordiem…

Info par čempi: http://www.wissa2008.org/

Lai dzīvo Kanāda!

Comments are closed.