>ISPO Winter Exibition – Go Hi!

>Lielākā un vērienīgākā ziemas izstāde Eiropā, kur tiekas visi lielākie slēpju, snovbordu un drēbju tirgotāji, kā arī paši ķīnieši, kas šo preci ražo ;) Kopā tas viss notiek 16 lielās hallēs.

Mēs startējām ar jaunu produktu Hiberna ice boards, koncepts – There are lot of places in the world where winter is much too long for windsurfers. Therefore we have created iceboards for the best winter windsurfing ever. Now, no matter what season it is, the wind means what it should always mean. A perfect day for windsurfing. Winter is Hi season now. Pašlaik ir radīti pieci divu veidu prototipu modeļi ar pilnīgi jauniem griešanās mehānismiem. Sīkāk var apskatīt: www.hiberna.lv

Mūsu stends no malas izcēlās ar izcilu izkārtojumu un gaumīgu krāsu salikumu. Tika demonstrēta Hi Board promo filma: http://www.hiberna.lv/Site/Go_Hi.html un apmeklētājiem bija iespēja uzkāpt uz viena no mūsu jaunajiem dēļiem un veikt simulācijas spēli uz ekrāna – ar kājām stūrējot dēli, uz ekrāna rādījās datorspēle, kur ir jāizvairās no konusiem ;)


Tika novērota ļoti liela ineterese no apmeklētāju un potenciālo dīleru puses, ceru, ka mums izdosies ieviest šo jauno un perspektīvo sporta veidu pasaules vindsērfinga aprindās!

Comments are closed.