>
Negaidīti, bet tiešu uz Līgo/Jāņu garajām brīvdienām ieslēdzās neticami skaists un silts laiks. Tiesa ne visi vējains, bet neskatoties uz to, sanāca 5 dienas būt uz ūdens.
Protams, ka šīs sezonas hīts, arī Minkam, ir pavasarī pirmo reizi uztaisītā FLAKA. Jāatzīst, ka manevrs ir ļoti sarežģīts mācīšanās procesā, bet iemācoties, tas ar katru rezi liekas arvien vieglāks, ko nevar teikt par tādu manevru kā SPOCK.
R-piekraste ZR vēja virziens.
Neatminos kā bija agrāk, bet šajās brīvdienās secinājām, ka ZR vai Z virziena vējš ir ar daudz mazāku jaudu kā tiek attēlots vēja mērītājos un prognozēs. Pie prognozes 6-7 m/s ar brāzmām līdz 9m/s ir knapi iespējams uzglisēt ar frīstaila dēli! Tā mēs vēju pa visu R piekrasti izmeklējāmies vairākas dienas ;)
Ir tapis maziņš klipiņš no Ventspils pludmales, kad pūta labās puses krasta vējš ar brāzmām līdz 12-14m/s. Varēja lietot pat 4.2 buru. Video tapis ar Sanyo kameru ar slow motion režīmu vai kā viņ tur sauc.
Flaka slow montion from Krisjanis Tutans on Vimeo.
P.s. Ir vēl klipiņi, bet tad jāsaliek tie kopā.










Anonymous says:
>o! aarpus kameras ekraaninja izstaas labaak nekaa biju domaajis. Naakamreiz jamegina veel tuvaak kamerai, jo shitai ari fish-eye bij.. Ug